Hoşgeldiniz.

Öğretmen sevgi siyle ilgili kompozisyon , Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon örneği Düşünün bir kerecik, insan bilgisiz yaşayabilir mi? Tabi ki yaşayamaz. Peki bilgiyi kimden
 • 5 üzerinden 4.08   |  Oy Veren: 79      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Öğretmen sevgisiyle ilgili kompozisyon,
  Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon örneği


  Düşünün bir kerecik, insan bilgisiz yaşayabilir mi? Tabi ki yaşayamaz. Peki bilgiyi kimden öğrenir? İlk başta ailesinden sonrada ÖĞRETMENİNDEN. Öğretmen ailenin öğrettiğinden iki kat daha öğretir öğrenciye bilgiyi. Gelecekte o bilgiler sayesinde büyük bir adam olmasını sağlar öğretmen.
  Öğretmen çocuğa yeri gelince kızar yeri gelince de sever. Önemli olan öğrencinin bunu anlayıp, onunda öğretmenine olan sevgisini belirtmesidir. Söyleyin bana öğretmen sevilir mi, sevilmez mi? Öğretmen sevilir. Öğretmen anne baba yerine konulup sevilmelidir. Okul bizim ikinci evimiz, öğretmen bizim ikinci anne babamızdır. Öğretmen sevgisi, insanın öğretmenine olan saygısı, ailesine olan sevgidir... Öğretmenimizle aramız ne kadar iyiyse geleceğimizde o kadar açıktır. Onu derslerde dinler, bizde gelecekte ders anlatırız. Bilgili bir kişinin hayatında yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Yeter ki çaba göstersin, bilgisini öne çıkarsın.
  Öğretmen sevgisi başkadır. Öğretmen sevgisi yürekten gelir. Bizlerin sadece yapacağı şey öğretmenlerimizi dinleyip, sorumluluklarımızı yerine getirip, yüksek not alıp, öğretmenimize olan saygımızı ve sevgimizi göstermektir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Öğretmenlerimiz bizlere aile bireyleri kadar yakın olurlar.Onlar bizlere hem eğitim hem de öğretim verirler.Yani sadece ders vermez aynı zamanda bizlerin iyi birere fert olmamız için çalışırlar.Onların kızmaları bile bizleri düşündükleri içindir.
 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Copyright © 2000 - 2014, vBulletin Solutions, Inc